شرکت نیرو اعتماد ایمن با شماره ثبت ۴۷۸۸۰ با نام تهویه پارس وب سایتی کاملا تخصصی در زمینه محصولات گرمایشی و تهویه مطبوع در ایران می باشد ،که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است و به لطف خداوند توانست سهم خوبی از بازار را در ارتباط با خود قرار دهد.، بیشتر مصرف کنندگان و کسانی که بدنبال اطلاعات دقیق و درست از محصولی بدور از جو سازیهای فروش میگردند میتوانند در این فضا آنچه مورد احتیاج خودشان می باشد را انتخاب و در صورت تمایل خرید کنند، در حال حاضر بدلیل مخاطبین هر روزه این وب سایت و بازدید روزانه قشر زیادی از مصرف کنندگان ، شرکتها و تولید کنندگان سعی دارند برای بازاریابی و فروش از این وب سایت استفاده کنند، که این خود امری است قابل توجه و نشان دهنده قدرت بازاریابی اینترنتی میباشد. و روزانه به تعداد مخاطبین این مجموعه اضافه میگردد.

در اخر امیدواریم که جامعه ما بتواند به آنچه که در خور شعن و فرهنگ خود است نزدیک تر شود و راهکارهای بهترو جدید تری را برای نیاز خود انتخاب کند.

کارشناسی    –    طراحی      –     فروش      –     نصب      –     خدمات پس از فروش

مزایا خرید یا خدمات از فروشگاه اینترنتی تهویه پارس:

۱٫ارایه کارشناسی فنی و رایگان

۲٫ارایه تخفیفات و جشواره ها

۳٫ارائه ضمانت اصل بودن و اکبند بودن محصولات

۴٫ارایه خدمات با کیفیت و استاندارد 

۵٫ارائه گارانتی فروش و خدمات پس از فروش

 

هدف مجموعه تهویه پارس در درجه اول رضایت خداوند متعال سپس رفاه و ارامش خاطر مشتریان محترم و در نهایت رسیدن به اهداف خود میباشد.

با سپاس

    سبد خرید