داکت اسپلیت و استقبال استثنایی مردم

فروردین ۲۱, ۱۳۹۵ در: بلاگ, سرمایشی

محل زندگی  را می توان هر جایی  دانست که ساعت های بسیاری را در آنجا به سر میبریم . منازل ، سوئیت  و هتل ، ادارات ، دفتر کار ، مراکز خرید ، مکان های عمومی دیگر  از مکان هایی هستند که به علت نداشتن دمای مناسب  هوا احتیاج  دارند تا دمای  محیط را مطلوب  بسازند  و به مکان  دلچسب  تبدیل نمایند . به وسیله داکت اسپلیت خوب میتوان به دمای مناسب و ایجاد گرما و سرمای متعادل در محیط داخلی باشد. داکت اسپلیت علاوه بر اینکه میتواند در  صرفه جویی هزینه مورد استفداه قرار گیرد  به دلیل قرار گرفتن در هر اتاق به صورت جدا گانه می تواند هوای داخلی فضا را به صورت مستقل مدیریت کند  ..

یکی از پکیج سرما زا  بسیار خوب و معروف  در بازار  داکت اسپیلت برای  تهویه مناسب  هوا می باشد  که به دلیل منعطف بودن ،بدون سر و صدا و همچنین قابل اعتماد و کار ایی بالا  مورد پسند بسیاری افراد قرار گرفته است و مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. داکت اسپیلت از یک عدد هواساز مرکزی ساخته شده که به شبکه ای از کانال های هوامتصل است  . برای مکان هایی با متراژ کم  از یک داکت اسپیلت و در فضا های وسیع  از تعداد بیشتری داکت اسپیلت بهره برده میشود . به این صورت ، یک مدیریت درجه حرارت مناسب انجام میشود . داکت اسپیلت در طیف متفاوتی  ساخته  شده است :

سری سوپر اینورتر دیجیتال که محل نصب آن  افقی درروی  دیوار یا سقف است برای هتل بانک ها و مکان های مانند اینها به دلیل  کم بودن سر و صدا وهمچنین  ایجاد هوای مناسب  مورد استفاده قرار میگیرد .

سیستم داک اسپیلت که در منازل مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد به آسانی  تهویه مناسب  هوا  را با استفاده از مکش و خارج کردن هوای داخلی فضا محیطی دلچسب ایجاد می کنند  .

تکنولوژی قابل استفاده  در داکت اسپیلت موجب گردیده  به طور پیوسته  سردی و گرمای خروجی خود را مناسب  با درجه هوای موجود در اتاق کنترل کند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید