پکیج دیواری و ایمنی بیشتر

فروردین ۱۵, ۱۳۹۵ در: بلاگ, گرمایشی

پکیج شوفاژ دیواری

با استفاده از  پکیج دیواری می شود  از مشکلات ایجاد شده توسط موتورخانه و شوفاژ رها شد  . از پکیج دیواری می شود  برای گرمایش آب مصرفی منزل  و حتی آبگرم لازم  برای استفاده شوفاژ بهره گرفت  .

در زمان گذشته هزینه بسیاری در خصوص  گرمایش تولیدی برای  موتورخانه ها پرداخت میشد . همچنین  ، سوخت و نگهداری آنها کار دشوار و سختی  بود. برای مثال  : تعمیر پکیج دیواری  خیلی آسان تر از تعمیر  موتورخانه با فضای زیاد است  . بعلاوه   هزینه بسیار پایین تری احتیاج دارد. پکیج ها  مکان های کمتری اشغال می نمایند ، لازم به ذکر است پکیج های دیواری علاوه بر اشغال فضای کم راندمان بیشتری دارند. از نقاط قوت  پکیج دیواری میتوان به این اشاره کرد که تمامی واحد های یک اپارتمان پکیج مستقل به خود را می توانند داشته باشند ، که باعث استقلال منازل می باشد علاوه بر این  پکیج دیواری به دلیل  محبوب شدن در دیگر مکان ها مانند ادارات محل کار و.. استفاده میشود .

پکیج دیواری اکثرا در  آشپزخانه در منازل و یا آبدارخانه در ادارات  روی دیوار قرار میگیرد  . به دلیل داشتن  ایمنی بیشتر  از دودکش دو جداره بهره گرفته می شود . به این صورت  هوای لازم برای احتراق سیستم از محیط خارجی گرفته شده و دود حاصل از احتراق به بیرون از محیط پرتاپ می شود .

از پکیج دیواری می شود  برای   گرمایش منزل یا مکان های تجاری استفاده کرد  که به وسیله دستگاه  گرمایشی تعبیه شده در  کف ، رادیاتور ، فن کوئل است  . علاوه براین  آب گرم لازم برای  منازل و مکان تجاری را ایجاد می نماید .

در صورتی که می خواهید  انرژی را بهینه مصرف کنید  ،توصیه می شود   از ادغام پکیج دیواری و کویل آب گرم بهره بگیرید  که با این روش  ، گرمای مناسب تری را با صرفه جویی در هزینه دارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید