تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

مجموعه تهویه پارس، با بهره‌گیری از توان متخصصین خود، همواره در تلاش است تا خدماتی ارزنده و با کیفیت را به مشتریان خود در سراسر استان تهران ارائه نماید. تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران نیز در راستای توسعه این خدمات است.

موضوعی که ما به دفعات و در مباحث مربوط به تعمیر و سرویس پکیج‌های مختلف به آن اشاره می‌نماییم، این است که با توجه به تنوع در مدل‌های هر برند از پکیج‌ها ، لازمه‌ی بیان نکاتی دقیق و کاربردی در خصوص پکیج‌های ایران رادیاتور و یا هر برند پکیج دیگری که دارای مدل‌های متعددی است، این است که بر اساس هر یک از مدل‌ها و به صورت جداگانه پیش برویم. در غیر این صورت ممکن است وجود برخی تفاوت‌ها در مدل‌ها، ولو هر چند اندک باشد، تشخیص خطا ، عیب‌یابی و نهایتاً تعمیر و سرویس پکیج را با اشکالاتی مواجه نماید.

اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی مدل‌های مختلف پکیج‌های ایران رادیاتور را قرار دهیم، می‌توان آن‌ها را در شش گروه قرار داد:

 • پکیج ایران رادیاتور مدل L
 • پکیج ایران رادیاتور مدل K
 • پکیج ایران رادیاتور مدل BM
 • پکیج ایران رادیاتور مدل Eco
 • پکیج ایران رادیاتور مدل E
 • پکیج ایران رادیاتور مدل M

 

در ادامه این مقاله که به تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران  اختصاص دارد، سعی خواهیم نمود تا توضیحاتی در خصوص مهم‌ترین کدهای خطا مربوط به هر مدل را بیان نماییم.

 

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با مجموعه تهویه پارس در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

 

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران  ، مدل‌های L و K

این مدل‌های پکیج ایران رادیاتور از آن دست پکیج‌هایی هستند که اصطلاحاً به آن‌ها پکیج‌های دیجیتال گفته می‌شود و دارای نمایشگر یا صفحه نمایش می‌باشند. خطاهای احتمالی به وجود آمده در این مدل از پکیج‌ها، به صورت کدهایی با پیشوند E بر روی نمایشگر نمایان می‌شوند.

 

کد خطا : E1

علت و مفهوم خطا : زمانی که پرشر سوئیچ ( سوئیچ فشار- قطعه‌ای است برای کنترل فشار آب ) دچار اشکال شود و یا اینکه فشار آب پایین‌تر از ۱ تا ۱٫۵ باشد، این کد خطا بر روی صفحه نمایشگر نمایان می‌شود.

 

کد خطا : E2

علت و مفهوم خطا : این کد حاکی از عدم وجود شعله می‌باشد که می‌تواند به یکی از دلایل زیر باشد :

 • به دلیل مشکل گاز (قطع بودن و یا افت فشار)
 • به دلیل مشکل در جرقه زدن دستگاه

 

کد خطا : E8

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از عمل کردن سنسور (فعال شدن سنسور) می‌باشد و عمدتاً به دلیل تشخیص دمای بالای ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد از سوی سنسور پکیج روی می‌دهد.

 

کد خطا : E10

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از آن است که به یکی از دلایل زیر، در دودکش اشکالی وجود دارد :

 • نشت دود
 • مسدود شدن مسیر انتقال دود از دودکش

 

کد خطا : E12, E30, E99

علت و مفهوم خطا : این کدهای خطا حاکی از ایجاد اشکال در بُرد الکترونیکی پکیج است. در چنین شرایطی نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

 

کد خطا : E31, E32

علت و مفهوم خطا : زمانی که ترمیستور مدار پکیج ( قطعه‌ای است برای اندازه‌گیری دما ) دچار اشکال شود، یکی از این کدها نمایان می‌شود. E1 حاکی از کوتاه بودن اتصال است و E2 حاکی از باز بودن مدار است.

 

کد خطا : E41, E42

علت و مفهوم خطا : زمانی که ترمیستور آب گرم مصرفی دچار اشکال شود، یکی از این کدها نمایان می‌شود. E41 حاکی از کوتاه بودن اتصال است و E42 حاکی از باز بودن مدار است.

 

کد خطا : E50

علت و مفهوم خطا : این کد زمانی نمایان می‌گردد که پرشر سوئیچ در حال کار کردن است، اما فن کار نمی‌کند. این امر حاکی از وجود اشکال در فن است. در چنین شرایطی نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

 

کد خطا : E51

علت و مفهوم خطا : این خطا برعکس E50 می‌باشد. یعنی فن کار می‌کند، اما پرشر سوئیچ کار نمی‌کند. این امر حاکی از وجود اشکال در پرشر سوئیچ است. در چنین شرایطی نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

کد خطا : E81

علت و مفهوم خطا : در برخی مواقع حتی با وجود اینکه میزان دمای اندازه‌گیری شده توسط ترمیستور نرمال (طبیعی) می‌باشد، اما میزان دمای پکیج توسط ترموستات ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد تشخیص داده می‌شود و به همین دلیل عمل می‌کند (فعال می‌شود).

 

کد خطا : E91

علت و مفهوم خطا : این کد حاکی از نوسان ولتاژ برق است. یعنی ولتاژ یا کمتر از ۱۸۰ ولت است و یا بیشتر از ۲۶۰ ولت.

 

 

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با مجموعه تهویه پارس در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از تعرفه تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران آگاه شوید

 

 

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران  ، مدل‌های BM ، Eco ، E ، M

این مدل‌های پکیج ایران رادیاتور، برخلاف مدل‌های پیشین که به معرفی کدهای خطای آن‌ها پرداختیم، دارای نمایشگر و یا صفحه نمایش نیستند و اصطلاحاً به آن‌ها پکیج‌های آنالوگ می‌گویند. در پکیج‌های آنالوگ کدهای خطا به صورت روشن شدن چراغ‌هایی که در آن‌ها تعبیه شده است نمایش داده می‌شوند. به طور معمول تعداد چراغ‌ها در پکیج های آنالوگ ۶ عدد می‌باشد که هر یک با یک عدد مشخص شده است ( از ۳۰ تا ۸۰ ).

در ادامه سعی داریم تا مهم‌ترین کدهای خطایی که ممکن است در این مدل‌ها به وجود آید را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

نکته‌ای که لازم است قبل از پرداختن به کدهای خطا در مدل‌های  BM ،  Eco ،  E ، M پکیج ایران رادیاتور به آن اشاره نماییم، این است که چراغ‌ها با توجه به نوع خطا ( ارور ) ، به صورت تکی یا چند چراغِ هم‌زمان روشن می‌شوند.

کد خطا : روشن شدن چراغ ۷۰

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از افزایش میزان دمای پکیج است. (دمای بین ۸۹ تا ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد)

 

کد خطا : روشن شدن چراغ ۸۰

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از عمل کردن (فعال شدن) ترموستات به دلیل افزایش دمای پکیج به بالای ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۳۰ و ۴۰ (۳۰۴۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از وجود اشکال در بُرد دستگاه می‌باشد. در چنین شرایطی نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۴۰ و ۷۰ (۴۰۷۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از آن است که پرشر سوئیچ ( سوئیچ فشار- قطعه‌ای است برای کنترل فشار آب ) در وضعیت قطع قرار دارد. دلیل چنین وضعیتی، باز بودن مدار است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۴۰ و ۸۰ (۴۰۸۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از وجود اشکال در دودکش و عمل کردن (فعال شدن) ترموستات است. بروز چنین کد خطایی عمدتاً به خاطر نشت دود و یا مسدود شدن مسیر انتقال دود از دودکش می‌باشد.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۵۰ و ۶۰ (۵۰۶۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از وجود مشکل در ترمیستور مدار شوفاژ ( قطعه‌ای است برای اندازه‌گیری دما ) است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۵۰ و ۷۰ (۵۰۷۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از آن است که به دلیل کوتاه بودن اتصال سنسور آب گرم ، ترمیستور آب گرم مصرفی دچار اشکال شده است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۵۰ و ۸۰ (۵۰۸۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از آن است که به دلیل باز بودن مدار، ترمیستور آب گرم مصرفی با اشکال مواجه شده است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۶۰ و ۷۰ (۶۰۷۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از انجام عمل یخ‌زدایی پکیج است. این یخ زدایی در حالی صورت می گیرد که مشعل روشن است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۶۰ و ۸۰ (۶۰۸۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از انجام عمل یخ‌زدایی پکیج است. این یخ زدایی در حالی صورت می گیرد که پمپ روشن است.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۷۰ و ۸۰ (۷۰۸۰)

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از عدم وجود شعله در پکیج است که عمدتاً به یکی از دلایل زیر می‌باشد :

 • به دلیل مشکل گاز (قطع بودن و یا افت فشار)
 • به دلیل مشکل در جرقه زدن دستگاه

پس از بررسی دقیق و اطمینان از عدم قطع یا افت فشار گاز، نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۴۰ و ۶۰ و ۷۰ (۴۰۶۰۷۰ )

علت و مفهوم خطا : این کد زمانی نمایان می‌گردد که پرشر سوئیچ در حال کار کردن است، اما فن کار نمی‌کند. این امر حاکی از وجود اشکال در فن است. در چنین شرایطی نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۴۰ و ۶۰ و ۸۰ (۴۰۶۰۸۰ )

علت و مفهوم خطا : این خطا برعکس ۴۰۶۰۷۰ می‌باشد. یعنی فن کار می‌کند، اما پرشر سوئیچ کار نمی‌کند. این امر حاکی از وجود اشکال در پرشر سوئیچ است. در چنین شرایطی نیاز است تا با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۴۰ و ۷۰ و ۸۰ (۴۰۷۰۸۰ )

علت و مفهوم خطا : در برخی مواقع حتی با وجود اینکه میزان دمای اندازه‌گیری شده توسط ترمیستور نرمال (طبیعی) می‌باشد، اما میزان دمای پکیج توسط ترموستات ۱۰۵ درجه سانتی‌گراد تشخیص داده می‌شود و به همین دلیل عمل می‌کند (فعال می‌شود).

 

کد خطا : روشن شدن هم‌زمان چراغ ۵۰ و ۷۰ و ۸۰ (۵۰۷۰۸۰ )

علت و مفهوم خطا : این خطا حاکی از ایجاد اشکال یا اختلال در ترمیستور مدار شوفاژ است.

 

 

توصیه نهایی

توصیه می‌کنیم پس از اینکه متوجه وجود خطا در پکیج شدید ( از طریق کدهای خطا را بر روی صفحه نمایشگر در پکیج‌های دیجیتال یا از طریق روشن شدن چراغ‌ها در پکیج های آنالوگ ) ، قبل از انجام هر کاری ابتدا چند لحظه‌ای را صبر کنید (حدود ۱ دقیقه) و در صورتی که کد خطا همچنان باقی بود، دستگاه را ریستارت کنید. چنانچه پس از ریستارت، کد خطا بر طرف نشد، لازم است تا جهت دریافت راهنمایی‌های بیشتر، مشکل مربوطه را با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران در میان بگذارید.

 

 

 

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با مجموعه تهویه پارس در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از تعرفه تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران آگاه شوید

 

 

چرا تهویه پارس قابل اعتماد است؟

مجموعه تهویه پارس، در طی بیش از یک دهه از آغاز فعالیت خود، همواره در تلاش بوده است تا به دور از هر گونه شعاری، با ارائه خدمات باکیفیت ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، بتواند اعتماد و اقبال مشتریان را  به سمت خود جلب نماید و بر خود می‌بالیم که با تعهد و دقت تمامی اعضای این مجموعه، توانسته‌ایم این تلاش را به ثمر برسانیم.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه تهویه پارس، باعث گردیده است تا در سراسر کشور اعتماد و اقبال به این مجموعه بیش از پیش گردد و چنین رویدادی وظیفه ما را در تهویه پارس دشوارتر کرده است تا خود را مکلف به تلاشی بی‌وقفه در راستای تقویت هر چه بیشتر و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها نماییم. اهم این ویژگی را می‌توان در ذیل ۲ بخش قرار داد :

 

دقت در انتخاب همکاران

سلامت اجتماعی و روحی همکاران : ارزیابی تمامی همکاران مجموعه تهویه پارس از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد )، یکی از ضروریات این مجموعه جهت ارائه خدماتی ارزنده به مشتریان است.

تخصص همکاران : موضوع مهم دیگر در انتخاب همکاران، اطمینان کامل از تخصص آن‌هاست. یکی از متعدد روش‌های اطمینان از تخصص همکاران این مجموعه، این است که آن‌ها می‌بایست کیفیت کلیه خدمات خود را به مدت ۳۰ روز ضمانت نمایند.

 

پشتیبانی‌های ویژه

تضمین خدمات : مجموعه تهویه پارس، به جهت اطمینان کامل از مهارت و تخصص همکاران خود، کلیه خدماتی را که به مشتریان خود ارائه می‌نماید را به مدت ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. وجود چنین ضمانتی باعث می‌گردد تا مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل نداشته باشد.

تضمین عودت وجه : بدون شک رضایت خاطر مشتریان، سرمایه همیشگی و بسیار ارزشمند مجموعه تهویه پارس به شمار می‌آید. بر این اساس هر زمان که مشتری نسبت به انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، بدون کوچک‌ترین قید و شرطی، تمامی هزینه به وی عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی دائمی و قوی : آسوده خیال باشید که تا اتمام مراحل ارائه خدمات و نیز اطمینان کامل از کیفیت خدمات ارائه شده در کنار شما هستیم. تهویه پارس خود را موظف می‌داند تا در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های مشتریان عزیز خود باشد.

مشاوره رایگان : همواره در طی این سال‌ها، مهم‌ترین عامل در جلب و افزایش اعتماد به مجموعه تهویه پارس، پس از ارائه خدمات با کیفیت، ارائه مشاوره‌های رایگان و البته کاربردی به مشتریان بوده است.

ایاب ذهاب رایگان : تهویه پارس درصورتی‌که با مشتری جهت انجام کار و ارائه خدمات به توافق برسد، هیچ هزینه‌ای را بابت ایاب ذهاب از مشتری دریافت نمی‌کند.

جوایز ویژه : مجموعه تهویه پارس همواره و به انحا مختلف با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین ، در تلاش است تا مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *