تهویه پارس وب سایتی کاملا تخصصی در زمینه محصولات گرمایشی و تهویه مطبوع در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است، در ابتدا فقط سعی در اطلاع رسانی کافی برای مهندسین و مشتریانی که در این زمینه فعالیت داشتند حرکت میکرد، و در ادامه شروع به تغییر و مدیریت وب سایت داده است و هم اکنون یک فروشگاه مجازی در این بازار میباشد.
مجموعه تهویه پارس با توجه به نیاز بازار در این جریان وارد عمل شد و به لطف خداوند توانست سهم خوبی از بازار را در ارتباط با خود قرار دهد.، بیشتر مصرف کنندگان و کسانی که بدنبال اطلاعات دقیق و درست از محصولی بدور از جو سازیهای فروش میگردند میتوانند در این فضا آنچه مورد احتیاج خودشان می باشد را انتخاب و در صورت تمایل خرید کنند،
در حال حاضر بدلیل مخاطبین هر روزه این وب سایت و بازدید روزانه قشر زیادی از مصرف کنندگان ، شرکتها و تولید کنندگان سعی دارند برای بازاریابی و فروش از این وب سایت استفاده کنند، که این خود امری است قابل توجه و نشان دهنده قدرت بازاریابی اینترنتی میباشد. و روزانه به تعداد مخاطبین این مجموعه اضافه میگردد.
تهویه پارس با توجه به نسخه جدید سایت ، قابلیت مقایسه را برای مخاطبین خود قرار داده است تا بتوانند به راحتی اجناس مختلف را از همه نظر مقایسه کرده و انتخاب صحیح تری با توجه به خواسته های خود داشته باشند.
در اخر امیدواریم که جامعه ما بتواند به آنچه که در خور شعن و فرهنگ خود است نزدیک تر شود و راهکارهای بهترو جدید تری را برای نیاز خود انتخاب کند.

ادرس فروشگاه : تهران نو، میدان امامت، خیابان امامت ،خیابان عبدالعظیمی، پلاک ۸

تلفن دفتر  مرکزی  : ۸۸۹۹۱۴۸۰-۰۲۱

تلفن دفتر پشتیبانی و شکایات : ۷۷۴۷۴۲۴۳-۰۲۱

ایمیل : m.tahviepars@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید