تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران

تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران همواره به دلیل وجود افراد و مراکز مختلف جهت انجام چنین خدماتی در استان تهران، یکی از دغدغه‌های مهمی است که ذهن بسیاری از دارندگان پکیج بوتان را در خصوص نوع و کیفیت خدماتی که ارائه می‌گردد به خود مشغول کرده است.

قبل از پرداختن به موضوع تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران ، ذکر این نکته ضروری است که با توجه به تنوع در مدل‌های پکیج بوتان، نیاز است تا جهت ارائه دقیق نکاتی در خصوص این پکیج‌ها، بر اساس هر یک از مدل‌ها و به صورت جداگانه پیش برویم. در غیر این صورت ممکن است وجود برخی تفاوت‌ها ( هر چند اندک ) در مدل‌ها، تشخیص خطاها و نیز عیب‌یابی پکیج را با اشکالاتی مواجه نماید.

 • پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا – Calda venezia
 • پکیج بوتان مدل ورونا – Verona
 • پکیج بوتان مدل پرلا پرو – Perla pro
 • پکیج بوتان مدل پارما – Parma
 • پکیج بوتان مدل اُپتیما – Optima
 • پکیج بوتان مدل نووا آکوا – Nuova acqua
 • پکیج بوتان مدل بنسره پرو – Benessere pro
 • پکیج بوتان مدل سی وی – CV 424

 

در این مقاله و سری مقالاتی دیگر، به طور کامل به بررسی و بیان نکاتی در خصوص تعمیر و سرویس هر یک از مدل‌های اشاره شده خواهیم پرداخت. اما در این مقاله که به تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران اختصاص دارد، قصد داریم تا به بررسی دو مدل زیر از پکیج‌های بوتان بپردازیم:

 • پکیج بوتان مدل Nuova acqua ( نووا آکوا )
 • پکیج بوتان مدل Benessere pro ( بنسره پرو )

 

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با مجموعه تهویه پارس در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

 

 

تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران ، مدل Nuova acqua

جهت تعمیر این مدل Nuova acqua از پکیج بوتان و یا هر مدلی دیگر، نیاز است تا پیش از اقدام به هر کاری، دلیل خطا را به درستی پیدا نموده، و سپس نسبت به رفع کامل آن اقدام کرد. در ادامه تلاش داریم تا مهم‌ترین کدهای خطای که ممکن است در این مدل از پکیج‌های بوتان به وجود آید را  با شما در میان خواهیم بگذاریم.

کد خطا : ۱۰

توضیحات خطا : این خطا نشان از وجود اختلال در عملکرد مشعل به یکی از دلایل زیر است :

 • مشعل در روشن شدن مشکل دارد
 • مشعل در حین کارکردن به طور ناگهانی خاموش می‌شود

در چنین شرایطی نیاز است تا یکبار سیستم را ریستارت نمایید.

 

کد خطا : ۱۱

توضیحات خطا : چنانچه حسگر وجود شعله را قبل از اینکه بُرد دستگاه فرمانی را به شیر گاز ارسال کند، احساس ‌کند، این کد نمایان می‌شود. در این حالت احتمال اینکه شعله به صورت ناگهانی روشن شود وجود دارد.

در چنین شرایطی لازم است حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد. اما درصورتی‌که پس از این مدت کد خطا همچنان وجود داشت، بایستی یکبار سیستم را ریستارت کنید.

 

کد خطا : ۲۰

توضیحات خطا : این خطا نشان‌دهنده عمل کردن (فعال شدن) کلید حرارتی است که عمدتاً به یکی از دلایل زیر روی می‌دهد :

 • افزایش بیش از حد دمای آب مدار گرمایش
 • امکان قطعی در کابل متصل به آن (کلید حرارتی)

 

کد خطا : ۲۲

توضیحات خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که یکی از اشکالات زیر در پکیج روی داده است :

 • ترموستات ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق عمل کرده است (فعال شده است)
 • امکان قطعی در کابل متصل به آن (ترموستات) وجود دارد

در چنین شرایطی لازم است حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد. اما درصورتی‌که پس از این مدت کد خطا همچنان وجود داشت، بایستی یکبار سیستم را ریستارت کنید. درصورتی‌که پس از ریستارت مشکل برطرف نشد، حتماً با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

کد خطا : ۴۰

توضیحات خطا : این خطا حاکی از عمل کردن (فعال شدن) حسگر فشار آب در پکیج است و عمدتاً به این دلیل است که فشار آب  در مدت بیش از ۱ دقیقه، پایین‌تر از حد مجاز بوده است. در چنین شرایطی لازم است تا یکبار سیستم را ریستارت کنید.

 

کد خطا : ۴۱

توضیحات خطا : این خطا حاکی از کمتر از حد مجاز بودن که فشار آب به طور مداوم و در فواصل کمتر از ۱ دقیقه است. در چنین شرایط نیازی به ریستارت پکیج نمی‌باشد، زیرا مشکل از فشار آب است و به پکیج ارتباطی ندارد.

 

کد خطا : ۴۲

توضیحات خطا : کد خطای ۴۲ نشان از  وجود اختلال یا قطعی در سیستم‌های حسگر (سنسور) است.

در چنین شرایطی لازم است حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد. اما درصورتی‌که پس از این مدت کد خطا همچنان وجود داشت، بایستی یکبار سیستم را ریستارت کنید.

 

کد خطا : ۵۰-۵۹

توضیحات خطا : زمانی که کد خطا ۵۰ یا ۵۹ بر روی نمایشگر مدل Nuova acqua از پکیج بوتان نمایان گردد، نشان از این است که برد دستگاه دچار مشکل و اختلال شده است.

در چنین شرایطی لازم است حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد. اما درصورتی‌که پس از این مدت کد خطا همچنان وجود داشت، بایستی یکبار سیستم را ریستارت کنید.

 

کد خطا : ۶۰

توضیحات خطا : درصورتی‌که حسگر یا سنسور دمای آب گرم مصرفی با اختلال یا اشکالی مواجه شوند، این کد نمایان می‌گردد. در چنین شرایطی تنها کاری باید انجام دهید این است که حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد.

 

کد خطا : ۷۱

توضیحات خطا : درصورتی‌که حسگر یا سنسور حرارتی مدار گرمایش با اختلال یا اشکالی مواجه شوند، این کد نمایان می‌گردد. در چنین شرایطی مشابه کد خطای ۶۰ ، تنها کاری باید انجام دهید این است که حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد.

 

کد خطا : ۷۷

توضیحات خطا : این کد حاکی از این است که ترموستات ایمنی مدار گرمایش از کف دستگاه عمل کرده است (فعال شده است).

در چنین شرایطی لازم است حدود ۱ دقیقه صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگردد. اما درصورتی‌که پس از این مدت کد خطا همچنان وجود داشت، بایستی یکبار سیستم را ریستارت کنید. درصورتی‌که پس از ریستارت مشکل برطرف نشد، حتماً با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

 

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با مجموعه تهویه پارس در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

 

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از تعرفه تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران آگاه شوید

 

 

تعمیر پکیج بوتان غرب تهران و شمال تهران ، مدل Benessere pro

در تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران مدل Benessere pro ابتدا باید به درستی دلیل خطا را یافت، و سپس نسبت به رفع نمودن آن اقدام نمود. هر چند میان کدهای خطای این مدل با مدل  Nuova acqua  شباهت‌هایی وجود دارد، اما قصد داریم تا در ادامه به صورت جداگانه به بیان کدهای خطا در مدل Benessere pro بپردازیم.

و بر این اساس در ادامه مهم‌ترین کدهای خطای این مدل را با شما در میان خواهیم گذاشت.

کد خطا : AL 10

توضیحات خطا : برخی مواقع که شعله در پکیج ایجاد نشود این کد خطا نمایان می‌گردد. در چنین شرایطی نیاز است موارد زیر را بررسی نمایید :

 • ابتدا شير گاز را بررسی نماید و از وصل بودن آن مطمئن شوید
 • از مناسب بودن فشار گاز مطمئن شوید
 • فندک را از این جت که آیا جرقه زنی دارد یا خیر، بررسی کنید
 • نهایتاً سلامت سنسور پکیج را مورد بررسی قرار دهید

 

کد خطا : AL 11

توضیحات خطا : برخی مواقع مشعل بدون دریافت فرمان از بُرد پکیج و به صورت انفجاری روشن می‌شود که این امر حاکی از وجود مشکل در بُرد دستگاه و یا مشعل آن است.

در چنین شرایطی لازم توصیه می‌شود جهت دریافت راهنمایی با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

 

کد خطا : AL 20

توضیحات خطا : زمانی که کلید حرارتی خراب باشد و سنسور کنترل دمای مبدل اولیه  دچار قطعی یا خرابی باشد، این کد نمایان ظاهر می‌شود.

 

کد خطا : AL 21

توضیحات خطا : این کد خطا حاکی از خرابی حسگر تشخیص جرقه زن و شعله (سنسور روی مشعل) است.

 

کد خطا : AL 22

توضیحات خطا : این خطا نشان‌دهنده به یکی از موارد زیر است :

 • سنسور دود یا خراب شده است و یا اینکه عملکرد درستی ندارد
 • ایجاد قطعی میان سیم و بُرد دستگاه

 

کد خطا : AL 31

توضیحات خطا : خرابی فن و کلید ایمنی دود  با این کد اعلام می‌گردد. یعنی اینکه یا قطعات عملکرد درستی ندارند و یا مسیر خروج دود مسدود است.

 

کد خطا : AL 40-41

توضیحات خطا : این نشان‌دهنده یکی از موارد زیر است :

 • افت فشار آب وجود دارد
 • منبع انبساط سوراخ شده است

 

کد خطا : AL 44

توضیحات خطا : این خطا نشان‌دهنده وجود اشکال در ترانس دیوسر است. ترانس دیوسر مدلی از ترانس است که وظیفه‌اش، تبدیل سیگنال الکتریکی ایجاد شده از سنسور به یک سیگنال الکتریکی استاندارد است.

 

کد خطا : AL51-59

توضیحات خطا : این خطا خبر از ایجاد اختلال در بُرد کنترل می‌دهد. در این شرایط موارد زیر را انجام دهید :

 • ابتدا دستگاه را ریستارت کنید و تمامی برنامه‌های را به حالت پیش‌فرض برگردانید
 • سپس تمامی سیم‌ها و اتصالات را به طور دقیق چک کنید
 • نهایتاً نیاز است تا مرحله جرقه زنی دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید

در صورت عدم رفع خطا، جهت دریافت راهنمایی با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران و یا محل اقامت خود تماس بگیرید.

 

 

کد خطا : AL 60

توضیحات خطا : زمانی که سنسور NTC آب گرم مصرفی پکیج، با قطعی یا اختلال مواجه شود، این کد ظاهر می‌گردد.

 

کد خطا : AL 71

توضیحات خطا : زمانی که سنسور NTC مدار گرمایش پکیج، با قطعی یا اختلال مواجه شود، این کد ظاهر می‌گردد.

 

کد خطا : AL 77

توضیحات خطا : زمانی که سنسور NTC مدار گرمایش از کف پکیج، با قطعی یا اختلال مواجه شود، این کد ظاهر می‌گردد.

 

کد خطا : J10

توضیحات خطا : این کد حاکی از احتمال خرابی یا اختلال در برد نمایشگر و برد کنترل است.

 

کد خطا : J1

توضیحات خطا : کد خطای J1  نشان‌دهنده قرار گرفتن شوفاژ در حالت کنترلی است.

 

 

توصیه پایانی

توصیه می‌شود که برای رفع خطاهای احتمالی در پکیج‌ها، بر اساس توضیحات ارائه شده عمل نمایید. اما چنانچه پس از انجام توصیه‌ها، همچنان مشکل پا بر جا بود، حتماً با مراکز معتبر تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران یا محل اقامت خود تماس گرفته و مشکل را در میان بگذارید.

 

 

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه دارید، می‌توانید با مجموعه تهویه پارس در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از تعرفه تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران آگاه شوید

 

 

چرا تهویه پارس قابل اعتماد است؟

مجموعه تهویه پارس، در طی بیش از یک دهه از آغاز فعالیت خود، همواره در تلاش بوده است تا به دور از هر گونه شعاری، با ارائه خدمات باکیفیت ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، بتواند اعتماد و اقبال مشتریان را  به سمت خود جلب نماید و بر خود می‌بالیم که با تعهد و دقت تمامی اعضای این مجموعه، توانسته‌ایم این تلاش را به ثمر برسانیم.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه تهویه پارس، باعث گردیده است تا در سراسر کشور اعتماد و اقبال به این مجموعه بیش از پیش گردد و چنین رویدادی وظیفه ما را در تهویه پارس دشوارتر کرده است تا خود را مکلف به تلاشی بی‌وقفه در راستای تقویت هر چه بیشتر و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها نماییم. اهم این ویژگی را می‌توان در ذیل ۲ بخش قرار داد :

 

دقت در انتخاب همکاران

سلامت اجتماعی و روحی همکاران : ارزیابی تمامی همکاران مجموعه تهویه پارس از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد )، یکی از ضروریات این مجموعه جهت ارائه خدماتی ارزنده به مشتریان است.

تخصص همکاران : موضوع مهم دیگر در انتخاب همکاران، اطمینان کامل از تخصص آن‌هاست. یکی از متعدد روش‌های اطمینان از تخصص همکاران این مجموعه، این است که آن‌ها می‌بایست کیفیت کلیه خدمات خود را به مدت ۳۰ روز ضمانت نمایند.

 

پشتیبانی‌های ویژه

تضمین خدمات : مجموعه تهویه پارس، به جهت اطمینان کامل از مهارت و تخصص همکاران خود، کلیه خدماتی را که به مشتریان خود ارائه می‌نماید را به مدت ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. وجود چنین ضمانتی باعث می‌گردد تا مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل نداشته باشد.

تضمین عودت وجه : بدون شک رضایت خاطر مشتریان، سرمایه همیشگی و بسیار ارزشمند مجموعه تهویه پارس به شمار می‌آید. بر این اساس هر زمان که مشتری نسبت به انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، بدون کوچک‌ترین قید و شرطی، تمامی هزینه به وی عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی دائمی و قوی : آسوده خیال باشید که تا اتمام مراحل ارائه خدمات و نیز اطمینان کامل از کیفیت خدمات ارائه شده در کنار شما هستیم. تهویه پارس خود را موظف می‌داند تا در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های مشتریان عزیز خود باشد.

مشاوره رایگان : همواره در طی این سال‌ها، مهم‌ترین عامل در جلب و افزایش اعتماد به مجموعه تهویه پارس، پس از ارائه خدمات با کیفیت، ارائه مشاوره‌های رایگان و البته کاربردی به مشتریان بوده است.

ایاب ذهاب رایگان : تهویه پارس درصورتی‌که با مشتری جهت انجام کار و ارائه خدمات به توافق برسد، هیچ هزینه‌ای را بابت ایاب ذهاب از مشتری دریافت نمی‌کند.

جوایز ویژه : مجموعه تهویه پارس همواره و به انحا مختلف با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین ، در تلاش است تا مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *